Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

E-shop je určen pro maloobchodní prodej v České republice

Objednávka a ceny zboží

Ceny platí pro maloobchodní prodej, informace o cenách při odběru většího množství jednotlivých výrobků poskytuje obchodní oddělení.

ECS si vyhrazuje právo na změnu cen a to i bez předchozího písemného, či jiným způsobem vydaného oznámení.

Ceny jsou uvedeny bez dopravy, pokud je při objednávání cena dopravy zobrazena, může se jednat o cenu orientační, která může být upravena v následné e-mailové komunikaci se zákazníkem.

Při každé objednávce jakýmkoliv způsobem je nutné uvést veškeré potřebné údaje kupujícího. Pokud například firma nevyplní DIČ, bude faktura vystavena bez tohoto údaje. K objednávkám v hodnotě do 10.000,- s DPH, které budou placeny dobírkou nebo hotově, vystavujeme vždy zjednodušený daňový doklad (bez fakturačních údajů objednávajícího).

ECS může objednávku učiněnou prostřednictví internetového obchodu nepřijmout.

Termín dodání zboží

Doprava obchodním balíkem prostřednictvím České pošty nebo sběrnou službou:

Zboží je na skladě – zboží je expedováno ze skladu ECS do 5ti pracovních dnů od obdržení objednávky a celková dodací doba závisí na doručovací lhůtě České pošty nebo sběrné služby.
Zboží musí být objednáno u výrobce – v takovém případě je kupující e-mailem do 2 pracovních dnů po obdržení objednávky upozorněn na delší dodací lhůtu a objednávka je vyřizována až po jeho souhlasu. Zboží je expedováno ze skladu ECS zpravidla do 15 pracovní dnů a celková dodací doba závisí na doručovací lhůtě České pošty nebo sběrné služby.

Vlastní doprava kupujícím

Zboží je na skladě – zboží je připraveno k odběru v provozovně Týniště nad Orlicí do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky a zákazník je k odběru vyzván e-mailem.
Zboží musí být objednáno u výrobce – v takovém případě je kupující e-mailem do 2 pracovních dnů po obdržení objednávky upozorněn na delší dodací lhůtu a objednávka je vyřizována až po jeho souhlasu. Zboží je připraveno k odběru skladu v provozovně Týniště nad Orlicí zpravidla do 15 pracovních dnů od obdržení objednávky. K převzetí zboží je pak kupující opět vyzván e-mailem.

Ceny dopravy

Doručení prostřednictvím České pošty – 170,- Kč bez DPH. Poštovní balík může mít maximální hmotnost 3 kg. Zboží s objemem nad 30 dm3 je baleno zvlášť, poštovné je účtováno za každý balík zvlášť.
Doručení sběrnou službou - cena přepravy je kalkulována dle hmotnosti jednotlivých produktů, tarify se mohou měnit podle aktuálního ceníku dopravce. Ceny jsou uvedeny vč. DPH. 

Úhrada zboží

Při zaslání na dobírku kupující hradí kupní cenu při převzetí zboží.

Při osobním odběru lze uhradit kupní cenu v hotovosti.

Zboží lze uhradit předem převodem na účet prodávajícího na základě proformafaktury. Objednané zboží je kupujícímu zasláno po připsaní plné částky na účet prodávajícího.

Záruka

Záruční podmínky se při prodeji spotřebitelům řídí zákonem č. 89/2012 Sb., občanským zákoníkem v aktuálním znění.  Při prodeji IBC kontejnerů, sudů a kanystrů podnikatelům a obchodním společnostem poskytuje prodávající záruku na těsnost pro první naplnění při splnění podmínek použití vhodného obalového prostředku pro plněnou látku, správného plnění a správného uzavření  obalového prostředku.

 

Záruku uplatňuje zákazník u svého obchodního zástupce nebo v provozovně Týniště nad Orlicí, telefon +420 495 535 707, e-mail ecs@ecs-obaly.cz.

Odstoupení od smlouvy

Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, toto právo je podmíněno nákupem jako fyzická osoba (nepodnikatel).

Při odstoupení od kupní smlouvy nás prosíme kontaktujte telefonicky na +420 495 535 707, nebo e-mailem ecs@ecs-obaly.cz a uveďte číslo faktury.

Údaje na stránkách

Veškeré údaje uváděné na stránkách www.ecs-obaly.cz jsou nezávazné a podléhají potvrzení za strany provozovatele (prodávajícího). Provedení zejména u IBC kontejnerů se může lišit od vyobrazení. ECS má právo na změnu cen a změnu v nabídce zboží bez jakéhokoliv předchozí písemného nebo jiného upozornění.