Kariéra

Hledáme pro provoz v Týništi nad Orlicí, pracovníka na pozici:

Referent / referentka nákupu

Náplň práce:

  • Vystavování objednávek zboží a materiálu od tuzemských i zahraničních dodavatelů
  • Kontakt s dodavatelskými firmami zahrnující komunikaci, potvrzení a poptávky
  • Zajiťování dopravy na objednané zboží a materiál
  • Přijímání telefonátů na pevné lince
  • Zadávání, údržba a aktualizace dat o produktech a dodavatelích v IS
  • Samostatné a odpovědné řešení svěřených úkolů

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Pravidelná mzda a zaměstnanecké benefity
  • Průžnou pracovní dobu
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvěk na stravování

Požadujeme:

  • SOU  vzdělání
  • Schopnost komunikace AJ slovem i písmem
  • Znalost práce na PC - MS Office
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • Bydliště v Týništi nad Orlicí a okolí výhodou
  • Nástup možný ihned
  • Plat 25 - 30 000 Kč

Strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu: iveta.musilova@ecs-obaly.cz, případné další informace na tel. 731 412 151.

Dělník do výroby

Nabízíme:

  • 38,75 hod pracovní fond (dvousměnný)

Požadujeme:

  • SOU  vzdělání - výhodou
  • Nutná manuální zručnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost