Home arrow IBC - díly a příslušenství
English Slovensky

EKO-CONTAINER SERVICE, s.r.o.

Týniště nad Orlicí

tel.: +420 495 535 707

 

IBC kontejner, sud, kanystr

 
IBC kontejnery - díly, příslušenství
Výpustné armatury k IBC kontejnerům

Podrobnosti a ceny pro kusový odběr najdete na našem e-shopu . Pro odběr většího množství se informujte telefonicky (+420 495 535 707).

Výpustné ventily zajišťují bezpečný a přesně dávkovatelný odběr kapalných látek jakékoliv viskozity. Kromě integrovaného klapkového ventilu DN 50 je možné volit z níže uvedené nabídky armatur. Ochotně Vám doporučíme vhodnou armaturu včetně těsnění. Je však potřeba si upřesnit o jakého se jedná výrobce, rozměr ventilu (DN 50/80) a zda by se jednalo o jemný či hrubý závit.

IBC kontejner - výpustný ventilIBC kontejner - výpustný ventilIBC kontejner - výpustný ventilImage

IBC kontejner - výpustný ventilIBC kontejner - výpustný ventilIBC kontejner - výpustný ventilIBC kontejner - výpustný ventil

 
IBC kontejnery - šroubová víčka a víka

Horní šroubovatelná víka jsou nabízena v provedení plném, či s odvzdušňovacím ventilem. Víka s odvzdušňovacím ventilem zajišťují odvod přebytečného množství par, které se uvolňují při přepravě a skladování kapalných látek. (Pro náhledy jednotlivých dílů si zobrazte celý článek.)

Celý článek...
 
Adaptéry k IBC kontejnerům
Široký sortiment adaptérů pro spodní výpustné armatury zahrnuje hadicové nástavce o velikosti 1″ nebo 2″, rychlospojky, redukce a jiné užitečné nástavce. (Pro náhledy si zobrazte celý článek).
Celý článek...
 
Montážní klíče pro IBC kontejnery

Potřebujete pevně uzavřít, či naopak snadno povolit šroubovatelná víka, víčka a zátky u IBC kontejnerů, plastových a ocelových sudů, plastových kanystrů nebo stacionárních nádrží? Vyberte si z naší nabídky montážních klíčů:

IBC kontejner - montážní klíč
Montážní klíč
- pro horní víko DN 150
IBC kontejner - montážní klíč
Montážní klíč
- pro výměnu spodní výpustní armatury
IBC kontejner - montážní klíč
Montážní klíč
- pro sudové zátky
IBC kontejner - montážní klíč
Montážní klíč
- pro šroubová víčka