Home
English Slovensky

EKO-CONTAINER SERVICE, s.r.o.

Týniště nad Orlicí

tel.: +420 495 535 707

 

IBC kontejner, sud, kanystr

 
Plastové IBC nádrže 1000 litrů pro dům a zahradu

IBC kontejner - nejlepší nádrž na vodu (dešťovou, užitkovou) 1000l

Zájem o vyčištěné IBC kontejnery, využívané většinou jako nádrže na vodu pro zavlažování dešťovou vodou (dešťovka), v poslední době výrazně roste. Objevuje se také větší množství soukromých inzerátů, nabízejících IBC kontejnery většinou pod označením "plastové nádrže 1000l" nebo "nádrž na vodu 1000l" IBC kontejnery jsou ale používané pro přepravu a skladování nebezpečných látek, které mohou ohrozit zdraví i ve velmi malém množství. Proto se při jejich pořízení ujistěte že prošly důkladným a správným čistícím procesem!

Je velký rozdíl mezi vypláchnutím IBC kontejneru studenou vodou a precizním vícefázovým vyčištěním na speciální lince. Proto doporučujeme při zdánlivě výhodném nákupu dobře zvážit rizika zejména v případě, že nejde o prokazatelně odborně vyčištěné kontejnery a přitom jsou odstraněny nálepky, označující původní obsah IBC kontejneru.

Stručné informace o technologii čištění, používané v ECS, najdete v našem článku a informace o cenách nádrží, vhodných pro domácí použití v našem e-shopu. Před případným objednáním se však prosíme telefonicky nebo e-mailem informujte, zda je zboží na skladě.