English Slovensky

EKO-CONTAINER SERVICE, s.r.o.

Týniště nad Orlicí

tel.: +420 495 535 707

 

IBC kontejner, sud, kanystr

 

ECS na Rallye Dakar 2019

Dakar 2019: Kolomý v cíli Rally Dakar 2019! Peklo na zemi...

5. kop.jpg
 

 

 

 

Martin Kolomý si na letošním Rallye Dakar prošel doslova peklem. Do cíle v peruánské Limě dorazil na čtvrté pozici v hodnocení semi maratonu. V celkovém pořadí "malého" Dakaru mu patří pátá pozice. Martin Šoltys byl nucen odstoupit po sedmé etapě hlavního závodu, když se nestihl dostavit na start následující etapy.

stage10_3.jpg

 
9. etapa  

Cíl - Kolomý: "malý Dakar" 4. místo (v konečném pořadí 5. místo)

        


Pilot týmu Tatra Buggyra Racing na konci předposlední etapy boural, když narazil do Bělorusa Vishneuskiho na MAZu. Do cíe dojel na čtvrté pozici. Po násladné úravě výsledků se ale propadl na šestou příčku.

stage09_3.jpg

8. etapa  

Cíl - Kolomý: "malý Dakar" 6. místo

        


Posádka Martina Šoltyse po strávené noci v dunách nestihla přijet na start do osmé etapy a své učinkování na rally Dakar 2019 tak musela předčasně ukončit. Martin Kolomý zaznamenal třetí místo v hodnocení Semi-maratonu.

stage08_1.jpgObě naše posádky musely během sedmé etapy řešit v náročném terénu technické potíže a nabraly velkou ztrátu. Martin Kolomý dorazil do bivaku těsně před půlnocí. Martin Šoltys s posádkou museli přečkat chladnou noc v dunách.

stage 7_01.jpg

7. etapa  

Cíl - Kolomý: "malý Dakar" 3. místo

        Šoltys: nedojel


Mimořádně úspěšný vstup do druhé poloviny rally Dakar oslavil tým Tatra Buggyra Racing. Martin Šoltys dokončil etapu jako nejlepší z českých jezdců na šesté pozici a překonal tak své dosavadní maximum. V průběžném hodnocení se vyhoupl na osmé místo. Martin Kolomý dokončil šestou etapu jako druhž v hodnocení půl maratonu.

stage 6_01.jpg

 
6. etapa  

Cíl - Kolomý: "malý Dakar" 2. místo

        Šoltys: 6. místo ( po 5. etapě 8. místo)Obě posádky týmu Tatra Buggyra Racing především pak Martin Šoltys se snažili ve volném dni odpočívat, po náročném prvním závodním týdnu. Mechanici připravovali Tatry na druhou část rally Dakar, do které znovu odstartuje i Martin Kolomý.

rest day 05.jpg

 

 

Martin Šoltys dojel v páté etapě, která byla z bezpečnostních důvodů zkrácena, na jedenáctém místě. Na oficiální výsledky se stále čeká. V sobotu je v Peru na programu den volna.

rest day 01.jpg

 
5. etapa  

Cíl - Kolomý: nestartoval

        Šoltys: 11. místo ( po 5. etapě 13. místo)Kolomý bude pokračovat, Šoltys první část maratonské etapy zvládl! Martin Kolomý dorazil ve čtvrtek v podvečer po téměř dvou dnech do bivaku a celá posádka měla jasno. Chceme jet dál! Martin Šoltys ve čtvrté etapě bojoval mimo soupeřů i s náročnou navigací a prašnou tratí. 

mch18828.jpg

4. etapa

Cíl - Kolomý: nestartoval

        Šoltys: 16. místo ( po 4. etapě 15. místo)


Šoltys překonal osobní maximum. Pro Kolomého je třetí etapa zakletá. Martin Šoltys dokončil extrémně náročnou třetí etapu na sedmé pozici a zaznamenal tak svůj dosavadní nejlepší výsledek na rally Dakar. Martin Kolomý musel řešit opravu prasklého kardanu a s posádkou se rozhodli přenocovat v dunách. O dalším působení Kolomého v závodě ser rozhodne po jeho příjezdu do bivaku.


515__dk19_gustavoepifanio_0300976.jpg
3. etapa

Cíl - Kolomý: nedojel

        Šoltys: 7. místo ( po 3. etapě 11. místo)


 

Martin Kolomý se ve druhé etapě rally Dakar 2019 z Pisca do San Juan De Marcona probojoval do Top 10, když dojel na devátém místě. Na tuto pozici také poskočil i v průběžném hodnocení závodu. Druhý pilot týmu Tatra Buggyra Racing Martin Šoltys dokoncil speciálu šestnáctý.

 

20190108_dakar_buggyra_ms_.jpg _20_.jpg
 

2. etapa

Cíl - Kolomý: 9. místo ( po 2. etapě 8. místo)

        Šoltys: 16. místo ( po 2. etapě 16. místo)
První náročnou zkoušku mají za sebou posádky na rally Dakar 2019. Martin Šoltys se v úvodní speciále měřící 84 km vešel do Top 10, Martin Kolomý jen v těsném závěsu za ním.
1..jpg

 


 


1. etapa

Cíl - Kolomý: 11. místo 

        Šoltys: 10. místo

    

 

 

Více podrobností na: http://www.buggyra.com/

Další fotografie naleznete zde

 
 
Home