Home
English Slovensky

EKO-CONTAINER SERVICE, s.r.o.

Týniště nad Orlicí

tel.: +420 495 535 707

 

IBC kontejner, sud, kanystr

 
Maloobchodní prodejna
Vážení zákazníci, 

rádi bychom Vás informovali, že maloobchodní prodejna je od 1.7.2020 otevřena. Zboží je možno objednat emailem ( Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny ). Preferujeme objednávky s dodáním, v případě vlastní nakládky prosíme o nahlášení termínu vyzvednutí předem. Při příjezdu do našeho areálu se prosím hlašte na telefonním čísle: +420 725 998 240. 

Váš Tým ECS
 
OMEZENÍ ESHOPU
Milí zákazníci,

chtěli bychom Vás informovat, že probíhá výstavba nových webových stránek. Tím je omezen provoz eshopu, prosíme o zasílání objednávek pomocí emailu.
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Děkujeme za pochopení. 

Váš Tým ECS
 
IBC UN kontejner o objemu 300 litrů

Novinkou v našem sortimentu je IBC UN kontejner o objemu 300 litrů.

Jedná se o nejmenší IBC kontejner na světě!

Celý článek...
 
Periodické inspekce na kompozitních IBC

Dle Dohody ADR musí být na každém kompozitním IBC kontejneru používaném k přepravě nebezpečných kapalin provedena inspekce a zkouška těsnosti v intervalech ne více než 2,5 roku.

 

 

Celý článek...
 
Efekt pro vaši ekonomiku
Vlastnictví většího množství IBC kontejnerů, starost o jejich zpětný odběr a čištění, to vše může být pro dodavatele obsahu zbytečnou zátěží.

IBC kontejnery sudy kanystry

V ECS jsme proto připraveni nabídnout několik stávajících modelů převzetí péče o vaše obalové hospodářství nebo navrhnout nový model na míru tak, abyste získali prokazatelně kladný efekt pro vaši ekonomiku.
 
IBC kontejnery s tlakovou zkouškou
Při čištění nebo repasi prochází IBC kontejnery tlakovou zkouškou na originálním zařízení Silver Ultra 20. Mikroprocesorem řízené a vyhodnocované měření spolehlivě zjistí, jestli je IBC kontejner dokonale těsný. Podle požadavku zákazníka může být tlaková zkouška certifikována "pečetí ECS". Aluminiové víčko výpustného ventilu je v takovém případě opatřeno vyraženým logem firmy a zákazník tak získává jednoznačnou garanci.
 
Plastové palety - rozšířený sortiment a akční slevy
Rozšířili jsme sortiment plastových palet. Palety jsou vyráběné z HDPE z použitých a dále nepoužitelných IBC kontejnerů, odebraných v rámci sběrné služby ECS Systém.

plastové palety

Vedle základního modelu europalet najdete nyní v nabídce i odlehčený model a také skladebné palety.

Image

Podrobnosti o paletách naleznete v sekci o produktech a objednat si je můžete v našem e-shopu .
 
Kanystr Obalem roku 2009

obal-roku-kanystr

Nový plastový kanystr získal ocenění Obal roku v soutěži pořádané obalovou asociací SYBA. ECS kanystr o objemu 20 litrů je produktem technologického vývoje společnosti EKO - CONTAINER SERVICE, s. r. o. Zákazníkům přináší hned několik podstatných výhod.

obal-roku-kanystr-ECS

Celý článek...